Omikronon KV, s.r.o.

"Naše obsáhlé mezinárodní zkušenosti a speciální znalosti v regionu střední a východní Evropy zajistí úspěch Vaší investice."

Má filozofie

Po ukončení vzdělání v oboru hoteliérství a gastronomie jsem v této oblasti setrval i po své nucené emigraci do Německé spolkové republiky. Zde jsem začal pracovat v restauraci jako barman. Po několika letech jsem se stal majitelem restaurace. Po čase přišla nabídka, a já na více než dvacet let opustil pevninu a nastoupil na zaoceánskou loď. I zde jsem pracoval jako vrchní barman a později v dalšich vedoucích pozicích. Zpět do České republiky jsem se vrátil v devadesátých letech. Záhy poté jsem přijal projekt na vybudováni hotelového resortu Savoy v Karlových Varech. Po ukončení a zprovoznění resortu Savoy, přišla další nabídka, a to na pozici generálního managera Spa hotelu Thermal Karlovy Vary. V současné době mám svoji firmu se specializací na hotelové poradenství, auditoring, krizový management a kompletní personální agendu.

Na závěr bych rád řekl pár vět ohledně přístupu k práci a životu. Naplnění excelových tabulek za účelem kapitálního zisku, to zvládne každý. Ale naplnění imaginární tabulky také životem a pozitivní atmosférou, to je ten pravý kumšt. Většina zkušeností, které pak dokáže kvalitní manažer za svoji profesní dráhu nasbírat, se dostaví až ve zralém věku. Třicetiletý manažer s dvacetiletou zkušeností prostě neexistuje. Je něco jiného naplnit svoje ego tituly a grafy, než lidmi a zkušenostmi ze života. Do hotelierství samotného by se měla znovu přivést ta stará, charismatická, nonšalantní atmosféra, která v hostovi probudí pohodu a spokojenost. Host by se neměl cítit jako číslo v rozpočtu, ale jako host.

Using Format